0
 
Viešbutis Palanga SPA Design
 

Grožio ir sveikatinimo paslaugų kainoraštis

Anne Semonin procedūrų meniu

155.00 EUR

PRABANGA

1 val.30min. 
 

Jauninanti, atpalaiduojanti ir stangrinanti procedūra veidui, akims, dekoltė ir krūtinei. Ritualo metu yra atliekami veido ir dekoltė šveitimai, veido limfodrenažinis masažas su individualiai parenkamu eterinių aliejų kompleksu, tepamos mineralinė ir detoksikuojanti dumblių kaukės, procedūra užbaigiama įmasa-žuojant serumą ledo kubeliu. Rekomenduojama veido odos atgaivinimui, stangrinimui, nuovargio pėdsakų šalinimui ir skaistinimui.

 
99.00 EUR

GROŽIO PASLAPTIS

1 val.  
 

Giliai valanti, balansuojanti, raminanti odą ir sutraukianti poras veido procedūra. Ritualo metu atliekamas veido šveitimas, atsižvelgiant į odos būklę, limfodrenažinis veido bei dekoltė masažai, tepamos mineralinė su valomuoju geliu bei detoksikuojanti kaukės. Rekomenduojama veido odos valymui ir skaistinimui.

 
105.00 EUR

TOBULUMO LINK

1 val.30 min. 
 

Prabangi priešraukšlinė procedūra su rūgštimi veidui, kaklui ir dekoltė, skatinanti odos regeneraciją. Ritualo metu atliekamas veido valymas su individualiai parenkama rūgštine emulsija, odai nuraminti naudojama neutralizuojanti kaukė bei užbaigiama limfodrenažiniu veido masažu su regeneruojančiu serumu. Rekomenduojama mimikos raukšlių prevencijai, pigmentinių dėmių šviesinimui ir odos skaistinimui.

 
85.00 EUR

TIK JUMS

1 val. 
 

Individualiai parenkama veido procedūra. Atsižvelgiant į kliento veido odą taikoma procedūra, kurios metu atliekamas veido šveitimas ir limfodrenažinis masažas su individualiai parenkamu eterinių aliejų komp-leksu: balansuojantis, stangrinantis, raminantis arba drėkinantis, tepama pagal odos tipą parinkta veido kaukė.

 
95.00 EUR

KRIOTERAPIJA

1 val. 15 min. 
 

Stangrinanti ir senėjimą lėtinanti veido procedūra, kurios metu atliekamas veido šveitimas, limfodrenažinis masažas su stangrinančiu serumu, tepama kreminė kaukė, ritualas užbaigiamas įmasažuojant serumą ledo kubeliu. Rekomenduojama raukšlių prevencijai bei odos regeneracijos skatinimui.

 
70.00 EUR

SKUBANTIEMS

40 min.  
 

Gaivinanti, drėkinanti bei odos PH atstatanti veido procedūra skubantiems. Ritualo metu atliekamas veido šveitimas bei tepama individualiai pagal odos tipą parenkama kaukė. Rekomenduojama siekiantiems greito ir efektyvaus veido odos atgaivinimo.

 

 
65.00 EUR

SPINDINČIOS AKYS

45 min. 
 

Stangrinanti, drėkinanti ir priešraukšlinė akių srities procedūra. Ritualo metu atliekamas akių srities ma-sažas, tepama pasirinktinai kreminė arba mineralinė dumblių kaukė su serumu, paakių zonoje įmasažuo-jamas serumas ledo kubeliu. Rekomenduojama paakių patamsėjimo ir akių srities raukšlelių mažinimui.

 

 
95.00 EUR

PRABANGA AKIMS

1 val. 
 

Itin veiksminga paakių srities procedūra, šalinanti patinimus, patamsėjusius paakius bei laiko žymes. Ritualo metu atliekamas masažas su paakių kremu ir regeneruojančiu serumu, tepamos kaukės bei įmasažuojamas serumas ledo kubeliais. Rekomenduojama kaip efektyviausia priešraukšlinė procedūra, stangrinanti ir regeneruojanti akių srities odą.

 
115.00 EUR

STANGRI KRŪTINĖ

1 val. 
 

Pakelianti, modeliuojanti ir stangrinanti krūtinę procedūra.

 
47.00 EUR

IŠPUOSELĖTOS RANKOS

1 val. 30 min. 
 

Klasikinis manikiūras. Rankų masažas ir rožinio molio kaukė, kuri pamaitins ir atgaivins sausą Jūsų rankų odą

 
75.00 EUR

RELAKSUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 
 

Viso kūno masažas su aromatiniais aliejais, intensyviu eterinių aliejų ir mikroelementų kompleksu suaktyvins limfinę sistemą, kraujotaką, atpalaiduos mintis, pagerins miego kokybę. Rekomenduojama patiriantiems nuovargį, stresą bei norintiems atsipalaidavimo.

 
90.00 EUR

RELAKSUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 30 min. 
 

Viso kūno masažas su aromatiniais aliejais, intensyviu eterinių aliejų ir mikroelementų kompleksu suaktyvins limfinę sistemą, kraujotaką, atpalaiduos mintis, pagerins miego kokybę. Rekomenduojama patiriantiems nuovargį, stresą bei norintiems atsipalaidavimo.

 
99.00 EUR

VULKANINIŲ AKMENŲ RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Raumenis atpalaiduojantis, skausmą nuimantis ir įtampą šalinantis ritualas, kurio metu atliekamas masažas naudojant šiltus vulkaninius juodojo bazalto akmenis. Rekomenduojama nuovargio, įtampos šalinimui.

 
99.00 EUR

ANTISTRESINĖ NUGAROS TERAPIJA

1 val. 15 min. 
 

Atpalaiduojantis nugaros ritualas, kurio metu stuburo ir menčių srityje dedama savaime šylančio jūros mineralinio purvo kaukė, atliekamas nugaros ir pėdų masažas. Rekomenduojama jaučiantiems nugaros, pečių juostos skausmus, maudimą, dirbantiems sėdimą darbą.

 
69.00 EUR

JUODOJO SMĖLIO PILINGAS

45 min. 
 

Viso kūno pilingas, naudojant juodąjį smėlį iš Taičio.

 
115.00 EUR

JUODOJO SMĖLIO PILINGO RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Viso kūno pilingas, naudojant juodąjį smėlį iš Taičio ir atpalai-duojantis masažas su aromaterapiniais aliejais.

 
59.00 EUR

JŪROS DRUSKOS ŠVEITIMAS

45 min. 
 

Viso kūno pilingas su jūros druskomis.

 
85.00 EUR

JŪROS DRUSKOS ŠVEITIMO RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Viso kūno šveitimo ir įvyniojimo su jūros druskomis ir aromatiniais aliejais ritualas, kurio metu stangrinama oda, suteikiant jai elastingumo bei tonuso. Rekomenduojama pavargusiai, išsausėjusiai odai atgaivinti, šalinti bendrą nuovargį.

                                                                                           

 
135.00 EUR

GROŽIO HARMONIJA KŪNUI

2 val. 
 

Giliai atpalaiduojantis ritualas, apimantis visą kūną: nuo galvos iki kojų pirštų. Atjauninanti veido procedūra su pasirinktais aromatiniais aliejais, nugaros šveitimas juoduoju smėliu ir kojų masažas suteiks Jums gyvybingumo bei naujų jėgų. Rekomenduojama norintiems pailsėti, atgauti jėgas.

 
205.00 EUR

ANTICELIULITINE TERAPIJA

2 val. 
 

Anticeliulitinė, kūną stangrinanti, stimuliuojanti ir skaidanti riebalus procedūra. Ritualo metu kūnas ištepamas aliejumi, atliekamas šveitimas druskų mišiniu, masažas su šaldančiais kamuoliukais, anticeliulitinis masažas, tepama detoksikuojanti kaukė, užbaigiant anticeliulitinio gelio ir serumo įmasažavimu. Rekomenduojama celiulito prevencijai ir gydymui, kraujotakos ir limfinės sistemos gerinimui.

 
109.00 EUR

KŪNO ĮVYNIOJIMAS SU SPIRULINA

1 val. 30 min 
 

Detoksikuojanti, liekninanti ir energizuojanti procedūra su jūros dumbliais. Ritualo metu atliekamas viso kūno šveitimas jūros druska ir eteriniais aliejais, taikoma įvyniojamoji detoksikuojanti kaukė su spirulina ir mikroelementais bei kūno įmasažavimas eteriniais aliejais ir losjonu.

 
105.00 EUR

KŪNO ĮVYNIOJIMAS SU ROŽINIU KOALINO MOLIU

1 val. 30 min. 
 

Drėkinanti ir raminanti kūno procedūra su rožiniu moliu. Procedūros metu atliekamas viso kūno šveitimas jūros druska ir eteriniais aliejais, įvyniojimas su rožiniu koalino moliu ir kūno įmasažavimas eteriniais aliejais ir kūno kremu. Rekomenduojama intensyviam odos drėkinimui.

 

 
99.00 EUR

TERAPIJA BESILAUKIANČIOMS

1 val. 30 min. 
 

Veidą ir kūną apimantis ritualas, kurio metu atliekamas lengvas nugaros masažas, veido procedūra bei rankų masažas.

 
79.00 EUR

NEPRIEKAIŠTINGOS PĖDOS

2 val. 
 

Detoksikuojanti pėdų vonelė, pedikiūras, jūros druskų šveitimas, rožinio molio kaukė bei masažas atpalaiduoja ir suteikia lengvumo jausmą kojoms.

 
70.00 EUR

VYNO TERAPIJOS KŪNO ŠVEITIMAS

45 min 
 

Atjauninantis odą, detoksikuojantis viso kūno vynuogių sėklų pilingas

 
99.00 EUR

VYNO TERAPIJOS RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno šveitimo ir įvyniojimo ritualas, kurio metu atliekamas viso kūno šveitimas vynuogių kauliukais ir eteriniais aliejais bei kūno įvyniojimas su stangrinančia vynuogių kauke. Rekomenduojama siekiantiems aktyvinti kraujotaką ir limfinę sistemą, norintiems stangresnės ir elastingesnės odos.

 
170.00 EUR

VYNO TERAPIJOS RITUALAS SU KŪNO KAUKE IR MASAŽU

2 val. 15 min. 
 

Atpalaiduojantis viso kūno ritualas. Atliekamas viso kūno šveitimas, kūno kaukė, kurioje esantis vynuogių ekstraktas turi daug vitaminų C, E ir P, mineralinių medžiagų ir unikalių komponentų, pasižyminčių  jauni-namuoju, regeneruojamuoju ir drėkinamuoju poveikiu, puikiai tonizuoja ir gaivina odą. Senovės technika pagrįstas viso kūno masažas lino ryšulėliais su detoksikuojančiomis vynuogių sėklomis, natūralių vynuogių esencija bei aromatiniais aliejais. Rekomenduojama odos stangrinimui ir atsipalaidavimui.

 
245.00 EUR

VYNO TERAPIJOS RITUALAS DVIEM

2 val. 30 min. 
 

ANNE SEMONIN vyno terapijos pažiba – ritualas, skirtas dviem, pradedamas aromatine vonia, tęsiamas atjauninančiu kūno odą šveitimu bei viso kūno masažu su vynuogių sėklų ryšulėliais. Malonaus ritualo pabaigoje mėgaujamasi vyno taure. Rekomenduojama Jai ir Jam, norintiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu dviese.

 
75.00 EUR

BALTOJO SMĖLIO KŪNO ŠVEITIMAS

45 min 
 

Bora Bora baltojo smėlio kūno šveitimas atjaunina, pamaitina odą bei suteikia jai spindėjimo.

 
140.00 EUR

BALTOJO SMĖLIO RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno šveitimo baltuoju smėliu ritualas, kurio metu atliekamas viso kūno šveitimas šildančiu Bora Bora smėliu ir masažas su maitinančiais odą aromaterapiniais aliejais.

                      

 
155.00 EUR

BALTOJO SMĖLIO IR VULKANINIŲ AKMENŲ RITUALAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno šveitimo ir masažo terapija, kurios metu atliekamas viso kūno šveitimas baltuoju Bora Bora smėliu bei viso kūno masažas su karštais vulkaniniais akmenimis. Rekomenduojama jaučiantiems įtampą, nugaros, galvos ir kaklo skausmus bei norintiems susigrąžinti organizmo vidinę ramybę.

 
85.00 EUR

BALTOJI ŽVAIGŽDĖ

1 val. 30 min. 
 

Drėkinanti,skaistinanti ir pigmentines dėmes šviesinanti veido procedūra. Ritualo metu atliekamas veido šveitimas, masažas ir tepama odą šviesinanti veido kaukė. Rekomenduojama pigmentinių veido dėmių šalinimui ir veido skaistinimui.

 
140.00 EUR

INTENSYVIAI JAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRA

1 val. 30 min. 
 

Veido kontūrą pakelianti, stangrinanti ir lyginanti veido procedūra. Ritualo metu atliekamas veido šveiti-mas, masažas, tepama veido kaukė bei atliekamas rankų ir kojų masažas su lediniais masažo kamuoliukais. Rekomenduojama kaip efektyvi veido jaunystę ir stangrumą išsauganti priemonė.

 
99.00 EUR

GERIAUSIAS PASIRINKIMAS / veido procedūra vyrams /

1 val. 15 min. 
 

Detoksikuojanti veido procedūra su natūraliais jūros mineralais ir eteriniais aliejais, giliai išvalo odą, suteikia glotnumo, lygumo ir skaistumo.

 
76.00 EUR

TIK VYRAMS

1 val.  
 

Procedūra, kurios poveikis matosi iš karto, atkuria natūralų odos Ph, apsaugo nuo išorinių dirgiklių.

 
140.00 EUR

JAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRA VYRAMS

1 val. 30 min. 
 

Procedūra specialiai sukurta atsižvelgiant į vyrų odos ypatybes. Sukurta remiantis naujausiomis technologijomis, leidžia aktyvioms medžiagoms skverbtis maksimaliai giliai ir veikti itin efektingai. To pasekoje pastebimai išsilygina netgi gilios raukšlės, oda įspūdingai atjaunėja.

 
89.00 EUR

GILIAI DRĖKINANTIS KŪNO ĮVYNIOJIMAS

1 val. 30 min. 
 

Mineralizuojanti ir drėkinanti kūno procedūra intensyviai ramina odą, suteikia jai glotnumo. Ritualo metu atliekamas viso kūno šveitimas jūros druska, kūno įvyniojimas su drėkinančia kauke ir losjono įmasažavimu bei galvos masažas.

 
55.00 EUR

ODĄ STANGRINANTI PROCEDŪRA SU RUSVAISIAIS DUMBLIAIS

40 min. 
 
 
225.00 EUR

BRANGUSIS PERLAS

1 val. 30 min. 
 

Atpalaiduojantis ir jauninantis kūno ritualas nuo veido iki pirštų galiukų. Ritualo metu atliekamas nugaros šveitimas ir masažas, veido, dekoltė ir rankų šveitimas, tepama veido kaukė, užbaigiant pėdų masažu. Atpalaiduoja veido raumenis, drėkina, maitina ir tonizuoja. Rekomenduojama esant išsausėjusiai, pavargusiai odai.

 

Ligne St.Barth procedūrų meniu

99.00 EUR

TYRUMAS

1 val. 15 min 
 

Atpalaiduojantis, giliai odą valantis veido ir dekoltė ritualas su papaja, meliono ekstraktu, mango kremu ir avokado aliejumi. Procedūros metu atliekamas veido šveitimas, veido ir dekoltė masažai, tonizuojama, valoma, stangrinama ir maitinama oda. Rekomenduojama probleminės odos valymui ir atgaivinimui.

 
110.00 EUR

GAIVUMAS

1 val. 45 min. 
 

Drėkinantis veido ir dekoltė ritualas su šviežios papajos arba agurkų kauke. Procedūros metu atliekamas veido šveitimas, tepamos pasirinktinai valomosios arba drėkinančios veido kaukės, veido oda tonizuojama ir maitinama kremais. Rekomenduojama kaip efektyviausia veido odos drėkinimo procedūra.

 
47.00 EUR

ŠILKINĖS RANKOS

1 val. 30 min. 
 

Tai ne tik puoselėjantis ir intensyviai drėkinantis manikiūras. Tai visas ritualas.

 
65.00 EUR

ŠVELNUMAS

50 min. 
 

Viso kūno šveitimas kokoso aliejumi, šviežia papaja ir jūros smėliu, pasirinkto losjono įmasažavimas. Rekomenduojama odos drėkinimui, atgaivinimui.

 
90.00 EUR

STANGRUMAS

1 val. 30 min. 
 

Kūno įvyniojimas su stangrinančia žaliojo molio ir gaivinančia šviežių agurkų kauke, pasirinkto losjono

įmasažavimas. Rekomenduojama odos stangrinimui, celiulito prevencijai.

 
57.00 EUR

SVAJONĖ

1 val. 
 

Egzotiška grožio vonia su kokoso arba avokado aliejumi, pasi-rinkto pienelio įmasažavimas.

 
90.00 EUR

JAUSMINGUMAS

1 val. 30 min. 
 

Prabangus, relaksuojantis viso kūno masažas su drėkinančia kauke nukels Jus į Karibus.

 
90.00 EUR

HARMONIJA

1 val. 30 min. 
 

Puoselėjantis viso kūno masažas su kokoso, avokado, gebenės ir mentolio aliejais, suteikiantis atsipalaidavimo ir ramybės pojūtį.

 

 
150.00 EUR

RAMYBĖS OAZĖ

2 val. 
 

Unikali ir intensyviai atpalaiduojanti kūno procedūra. Ritualo metu naudojamos moliuskų kriauklės, turinčios natūralių šildančių savybių. Šalto spaudimo avokadų aliejus švelniai nuima įtampą, mažina stresą, skatina audinių metabolizmą ir limfos tekėjimą, pagerina kraujotaką, drėkina ir maitina odą tauriaisiais mineralais ir vitaminais. Rekomenduojama kūno ir minčių atpalaidavimui, nuovargio, streso šalinimui.

 
245.00 EUR

PALAIMA DVIEMS

2 val. 30 min. 
 

Ritualas, skirtas dviem, pradedamas sūkurine vonia su šampanu, viso kūno šveitimu kokoso aliejumi, šviežia papaja ir jūros smėliu bei viso kūno masažu su pasirinktais aliejais. Rekomenduojama trokštantiems poilsio, ramybės ir laiko sau bei antrajai pusei.

 
79.00 EUR

IŠPUOSELĖTOS KOJOS

2 val. 30 min. 
 

Puoselėjantis ir intensyviai drėkinantis pedikiūras, suteikiantis lengvumo kojoms, poilsio ir vidinės ramybės pojūtį kūnui.

 
50.00 EUR

LIEKNOS KOJOS

45 min. 
 

Raminantis ir atpalaiduojantis kojų masažas su gebenės geliu ir mentolio aliejumi.

 

Atlantique SPA procedūrų menu

35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU „ATLANTIQUE SPA“ KOSMETIKA "RAMYBEI"

20 min. 
 

Atpalaiduojanti mineralinė vonia „Antistress“, užtikrinanti gerą miegą.

 
35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU „ATLANTIQUE SPA“ KOSMETIKA „GROŽIUI“

20 min. 
 

Liekninamoji, organizmą valanti mineralinė vonia.

 
35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU „ATLANTIQUE SPA“ KOSMETIKA „SVEIKATAI“

20 min. 
 

Medžiagų apykaitą reguliuojanti mineralinė vonia su jūros dumblių kremu.

 
35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU „ATLANTIQUE SPA“ KOSMETIKA „ENERGIJAI“

20 min. 
 

Kraujotaką bei raumenų tonusą gerinanti, odą stangrinanti mineralinė vonia su jūros dumbliais ir vandenyno druska.

 

 

 

 
45.00 EUR

ŠVELNUS JŪROS DUMBLIŲ ŠVEITIMAS

30 min. 
 

Lengvos kreminės konsistencijos, silpnesnio intensyvumo viso kūno šveitimo procedūra, itin tinkanti jautriai kūno odai.

 

 

 

 
45.00 EUR

NEGYVOSIOS JŪROS DRUSKŲ ŠVEITIMAS

30 min. 
 

Vidutinio intensyvumo viso kūno šveitimo procedūra, suteikianti odai skaistumo ir švytėjimo, švariai ir giliai valanti odą.

 

 

 

 

 
45.00 EUR

VANDENYNO DRUSKŲ ŠVEITIMAS SU VYNUOGIŲ KAULIUKŲ ALIEJUMI

30 min. 
 

Intensyvi viso kūno šveitimo procedūra, gerinanti odos struktūrą, atstatanti mineralinį odos balansą, rekomenduojama tolygiam įdegiui prieš pirmąsias saulės vonias.

 

 

 

 

 
60.00 EUR

SVEIKATINAMASIS KOMPLEKSAS

45 min. 
 

Kompleksinė viso kūno jėgas ir gerą savijautą grąžinanti procedūra: horizontalus „Vichy“ dušas, pasirinktas jūros druskų kūno šveitimas ir atpalaiduojantis masažas su jūros druska.

 

 

 
40.00 EUR

ANTICELIULITINĖ, LIEKNINAMOJI PROCEDŪRA SU LAMINARIJA JŪROS DUMBLIAIS

30 min. 
 

Viso kūno įvyniojimas su jūros dumbliais modeliuoja kūną, stangrina odą, aktyvina medžiagų apykaitą, šalina toksinus ir gerina mikrocirkuliaciją. Rekomenduojama kaip kompleksinė priemonė dailinant kūno linijas, sportuojant, skatinant medžiagų apykaitą.

 

 

 
45.00 EUR

DETOKSIKUOJANTI, GYDOMOJI PROCEDŪRA SU JŪROS MOLIU IR MINERALAIS

40 min. 
 

Viso kūno įvyniojimas su jūros moliu, kurio sudėtyje gausu mineralų, druskų, mikroelementų bei bioaktyvių medžiagų, aktyviai valo odos poras, šalina šlakus, tonizuoja odą, mažina celiulito požymius ir gerina medžiagų apykaitą. Rekomenduojama organizmo valymui ir odos būklės gerinimui ir gydymui.

 

 

 
55.00 EUR

KŪNO APIMTIS MAŽINANTI PROCEDŪRA SU MINERALINIU VANDENIU IR DUMBLIAIS

40 min. 
 

Viso kūno įvyniojimo procedūra su jūros vandeniu ir dumbliais gerina mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitą ir lipolizę, skatina ląstelių atsinaujinimą, mažina skysčių perteklių, dailina kūno linijas.

 
55.00 EUR

LIEKNINAMOJI PROCEDŪRA SU JŪROS DUMBLIAIS IR TERMO EFEKTU

40 min. 
 

Viso kūno įvyniojimas su jūros dumbliais, pasižyminčiais bioaktyviomis medžiagomis. Šilumos ir dumblių poveikis aktyvina medžiagų apykaitą, skatina organizmo valymosi procesus, šalina skysčių perteklių ir sunkumo jausmą. Rekomenduojama kaip viena iš liekninančių, kūno linijas dailinančių procedūrų.

 
45.00 EUR

ORGANIZMO VALYMĄSI SKATINANTI KŪNO PROCEDŪRA SU JŪROS DUMBLIAIS

40 min. 
 

Viso kūno įvyniojimas su jūros dumbliais aktyvina ląstelių metabolizmą, stimuliuoja kolageno sintezę, ypač veiksmingai šalina toksinus ir šlakus bei malšina odos sudirgimus. Rekomenduojama organizmo valymui, detoksikacijai, kūno linijų dailinimui.

 
65.00 EUR

ANTICELIULITINĖ KAUKĖ PROBLEMINĖMS KŪNO VIETOMS

30 min. 
 

Viso kūno kaukė su spirulina melsvadumbliais subalansuoja biocheminius odos bei riebalinio audinio procesus, aktyvina lipolizę. Rekomenduojama celiulito ir probleminių kūno vietų gydymui.

 

 

 

 
30.00 EUR

KRIO - ŠALDOMOJI KAUKĖ KOJOMS

30 min. 
 

Kojų kaukei naudojamas jūros molis su spirulinamelsvadumbliais gerina limfinę kojų sistemos veiklą, mažina skysčių kaupimąsi ir tinimą. Rekomenduojama esant silpnoms kraujagyslėms, venų varikozei, jaučiant kojų nuovargį ir maudimą.

 

 
60.00 EUR

SVEIKATINAMASIS KOMPLEKSAS JŪROS PURVO KAUKE

45 min. 
 

Kompleksinė procedūra, susidedanti iš horizontalaus „Vichy“ dušo ir talasoterapijos: jūros purvo kaukės ir masažo kojoms su jūros dumblių kremu, atpalaiduojanti raumenis, stimuliuojanti ir tonizuojanti audinius bei gerinanti kraujotaką. Rekomenduojama kaip efektyvi profilaktika nuo celiulito.                   

 

 

 

Masažų kolekcija

85.00 EUR

ATPALAIDUOJANTIS ARBA ENERGIZUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 30 min. 
 
 
85.00 EUR

LIMFODRENAŽINIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 30 min. 
 

Detoksikuojantis, toksinus ir skysčius šalinantis masažas, mažinantis kūno apimtis, padedantis atsikratyti celiulito, gerinantis sveikatą. Rekomenduojama mažo fizinio aktyvumo asmenims, norintiems atsikratyti viršsvorio ir pagreitinti medžiagų apykaitą.

 
70.00 EUR

ANTICELIULITINIS MASAŽAS

1 val. 
 

Masažo metu specialiais, giliais judesiais skatinama medžiagų apykaita ir kraujotaka, skaidomi riebalai ir šalinamas vandens perteklius audiniuose. Oda tampa lygesnė, stangresnė, dailėja kūno linijos.

 
45.00 EUR

NUGAROS MASAŽAS

45 min. 
 
 
45.00 EUR

KOJŲ ARBA PĖDŲ MASAŽAS

45 min. 
 
 
45.00 EUR

TAJŲ PĖDŲ MASAŽAS

45 min. 
 
 
45.00 EUR

KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS

45 min. 
 
 
65.00 EUR

JAPONIŠKAS TERAPINIS VEIDO MASAŽAS "KOBIDO"

1 val. 15 min. 
 

Ilgametes tradicijas turintis veido, galvos, kaklo ir sprando masažas suteikia veidui švytėjimo, jaunumo ir liftingo efektą, stabdo senėjimo procesus, normalizuoja odos drėgmės balansą ir atpalaiduoja bei suteikia fizinių ir emocinių jėgų. Rekomenduojama tiek moterims, tiek vyrams, norintiems jaunesnės odos ir dailesnio veido ovalo.

 
65.00 EUR

MIOSTRUKTŪRUOJANTIS VEIDO MASAŽAS

1 val. 15 min. 
 

Procedūros metu kiekviena veido raumenų grupė veikiama paviršinio ir giliojo masažo. Jau po pirmojo seanso jaučiamas stiprus liftingo efektas, matomas ryškesnis veido ovalas, jaučiamas odos elastingumas.

 
40.00 EUR

MASAŽAS VAIKAMS

30 min. 
 

Su avokado ar kokoso aliejumi.

 

Vandens procedūros

29.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA”

30 min. 
 
Galerija
 
84.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA” + VISO KŪNO ŠVEI-TIMAS „ŠVELNUMAS”

1 val. 20 min. 
 
 
74.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA” + RAMINANTIS IR AT-PALAIDUOJANTIS KOJŲ MASAŽAS „LENGVOS KOJOS”

1 val. 30 min. 
 
 
79.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA” + ATPALAIDUOJANTIS ARBA ENERGIZUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

1 val. 50 min 
 
 
62.00 EUR

ATPALAIDUOJANTI HIDROMASAŽINĖ-CHROMOTERAPINĖ VONIA „CARACALLA” + TAJŲ PĖDŲ MASAŽAS

1 val. 15 min. 
 
 
25.00 EUR

„VICHY“ DUŠO PROCEDŪRA

30 min. 
 

Horizontalus dušas, kuriuo organizmas atpalaiduojamas, tonizuojamas, suteikiama energijos, skaidomi

riebalai bei celiulitas.

 
85.00 EUR

„VICHY” DUŠO PROCEDŪRA + VISO KŪNO ŠVEITIMAS „ŠVELNUMAS”

1 val. 20 min. 
 

Ritualo metu tonizuojama oda, jai suteikiamas švelnumo pojūtis.

 
35.00 EUR

ŠARKO + CIRKULIACINIS DUŠAS

30 min. 
 

Šarko dušas atliekamas specialiu įrenginiu, kuriuo šilta mineralinio vandens srovė masažuoja visą

kūną. Rekomenduojama jaučiantiems nuovargį, nemigą, irzlumą, esant hipotonijai, sąnarių artrozei.

 

Cirkuliacinis dušas atliekamas specialioje kabinoje, kurioje vertikalių vamzdžių su skylutėmis sistema

horizontaliomis vandens čiurkšlėmis masažuoja visą kūną.

 
80.00 EUR

HAMAMO RITUALAS

1 val. 
 

Aromaterapinė pirtis, kūno šveitimas “kese” pirštine, atpalaiduojantis viso kūno masažas su putomis bei atgaiva romėniškame baseine.

 
35.00 EUR

GILUMINIS POVANDENINIS VISO KŪNO MASAŽAS

30 min. 
 
Galerija

Vandens srove pagal laikrodžio rodyklę ratais masažuojama vandenyje, kur kūnas tampa lengvesnis, labiau atsipalaidavęs, pasiekiami gilesni sluoksniai. Rekomenduojama turintiems viršsvorio, celiulitą, po intensyvių treniruočių, varžybų, jaučiant nugaros, sąnarių skausmus, nuovargį.

 
20.00 EUR

GILUMINIS POVANDENINIS RANKŲ MASAŽAS

15 min. 
 

Vandens srove pagal laikrodžio rodyklę ratais vandenyje masažuojamos rankos. Rekomenduojama dirbantiems kompiuteriu, jaučiantiems rankų ir sąnarių skausmus, nuovargį, maudimą.

 
35.00 EUR

ANGLIARŪGŠTĖS VONIA

20 min. 
 

Angliarūgštė gali būti naudojama sausa arba ištirpinta mineraliniame vandenyje. Mineraliniame vandenyje ištirpintos angliarūgštės dujos sukelia odos kapiliarų išsiplėtimą, pagreitėja kraujotaka kapiliaruose ir oda parausta.

Vonios gerina hemodinamiką, potenciją, reguliuoja kraujagyslių tonusą, grūdina, stiprina organizmą. Tinka esant periferinės kraujotakos sutrikimams, endokrininėms ligoms, išeminėms širdies ligoms, plaučių ligoms, esant antsvoriui. Angliarūgštės vonios - gerai toleruojama, saugi procedūra sergantiems galvos smegenų kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu. Vonios temperatūra 34-36°, todėl ji ypač tinkama tiems, kurie netoleruoja karštų vonių.

 
35.00 EUR

SAUSA ANGLIARŪGŠTĖS VONIA

20 min. 
 

Sausa angliarūgštės vonia atliekama specialioje vonioje, kurioje paciento odą apgaubia angliarūgštės garai. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą. Per odą į organizmą patekusi angliarūgštė nedirgina gleivinės, ji rezorbuojasi tiesiai į kraują. Sausos angliarūgštės vonios rekomenduotinos žmonėms, turintiems kraujagyslių patologiją, infarkto ir insulto profilaktikai, kenčiantiems nuo venų išsiplėtimo.

 

Mineralinės vonios

35.00 EUR

MINERALINĖ GYDOMŲJŲ DURPIŲ VONIA

20 min. 
 

Mineralinė vonia su durpėmis mažina skausmą, maudimą, didina organizmo atsparumą ir imunitetą. Rekomenduojama esant lėtiniams uždegimams, sąnarių ir raumenų skausmams, pasireiškiant alergijoms bei sergant nervų, ginekologinėmis ir urologinėmis ligomis.

 
42.00 EUR

MINERALINĖ VONIA SU SAPROPELIU

20 min. 
 

Mineralinė vonia su sapropeliu gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, šalina toksinus ir šlakus, stiprina organizmą. Rekomenduojama jaučiantiems įtampą, norintiems stiprinti sveikatą, gerinti kraujotaką bei odos būklę.

 
45.00 EUR

MINERALINĖ VONIA SU SAPROPELIU IR BERŽŲ PUMPURŲ EKSTRAKTU

20 min. 
 

Mineralinė vonia su sapropeliu ir beržų pumpurų ekstraktu lengvina kvėpavimą, skatina medžiagų apykaitą ir skystina kraują. Rekomenduojama kvėpavimo bei virškinimo sistemų veiklos gerinimui, probleminės odos gydymui.

 
45.00 EUR

MINERALINĖ VONIA SU SAPROPELIU IR ŠALAVIJU

20 min. 
 

Mineralinė vonia su sapropeliu ir šalaviju ramina, gerina nuotaiką, mažina skausmus bei stabdo gausų prakaitavimą. Rekomenduojama nuovargio, streso šalinimui, sergant periferinėmis nervų ligomis, judėjimo gerinimui ir stuburo stiprinimui.

 
40.00 EUR

RAMINAMOJI VAISTAŽOLIŲ VONIA

20 min. 
 

Spygliuočiai, beržų lapai, ramunėlių ir medetkų žiedai.

 
40.00 EUR

STIMULIUOJANTI, METABOLIZMĄ SKATINANTI VONIA

20 min. 
 

Asiūkliai, varnalėšų, beržų lapai, medetkų žiedai, jondobiliai.

 
40.00 EUR

DETOKSIKUOJANTI, ORGANIZMĄ VALANTI VONIA

20 min. 
 

Rykštenės, vingiorykštės, kraujažolės, medetkų lapai.

 
35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU DILGĖLIŲ EKSTRAKTU

20 min. 
 

Mineralinė vonia su dilgėlių ekstraktu gerina kraujotaką, plečia kraujagysles, stimuliuoja bei mažina sąnarių, reumatinius ir nugaros skausmus. Rekomenduojama jaučiant nuovargį, pajutus pirmuosius peršalimo simptomus.

 
35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU BERŽŲ LAPŲ IR PUMPURŲ EKSTRAKTAIS

20 min.  
 

Mineralinė vonia su beržų lapų ir pumpurų ekstraktais gerina odos būklę, mažina patinimus ir gausų prakaitavimą. Rekomenduojama probleminės odos (spuogai, egzema ir kt.) gydymui.

 
35.00 EUR

PERLINĖ VONIA SU PUŠŲ EKSTRAKTU

20 min. 
 

Mineralinė vonia tonizuoja, gydo širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus. Rekomenduojama esant padidėjusiam kraujospūdžiui, peršalimui ar bendram organizmo nuovargiui.

 
40.00 EUR

MINERALINĖ AROMATINĖ LEVANDŲ VONIA

20 min. 
 

Šilta mineralinė vonia su levandomis atpalaiduoja, ramina, atgaivina, turi drėkinamųjų ir regeneruojančių savybių, veikia kaip stiprus antiseptikas. Rekomenduojama kaip puiki priemonė nuovargio, streso šalinimui, probleminės odos gydymui.

 
40.00 EUR

MINERALINĖ AROMATINĖ RAMUNĖLIŲ VONIA

20 min. 
 

Šilta mineralinė vonia su ramunėlėmis slopina ir gydo odos uždegimus, didina odos atsparumą infekcijoms, skatina ląstelių atsinaujinimą, ramina ir gerina miegą. Rekomenduojama turint probleminę odą, jaučiant įtampą, nuovargį.

 
40.00 EUR

MINERALINĖ AROMATINĖ VONIA VAIKAMS

20 min. 
 

Mineralinė vonia su rūpestingai subalansuota levandos esencija ramina ir gerina gilų mažylių miegą. Rekomenduojama aktyviems, sunkiai užmiegantiems vaikams.

 
40.00 EUR

MINERALINĖ AROMATINĖ ŠALAVIJŲ VONIA

20 min. 
 

Mineralinė vonia su šalavijais veikia raminamai, pasižymi uždegimo slopinimo ir skausmo malšinimo efektu. Rekomenduojama jaučiant nerimą, pervargimą bei gausaus prakaitavimo profilaktikai.

 

 

 

Kūno aplikacijos su sapropeliu

40.00 EUR

VISO KŪNO APLIKACIJA SU SAPROPELIU

20 min. 
 

Viso kūno įvyniojimas šiltu organiniu sapropeliu drėkina odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir senėjimo, greitina medžiagų apykaitą ir mažina skausmą. Rekomenduojama kaip organizmo atsparumo ir imuniteto stiprinimo bei odos būklės gerinimo priemonė.

 
30.00 EUR

KŪNO DALIES APLIKACIJA SU SAPROPELIU (NUGARA, PEČIŲ JUOSTA)

20 min. 
 

Šilto sapropelio aplikacija nugarai ir pečių juostai naikina įtampą, maudimą ir skausmus, pasižymi uždegimus slopinančiu poveikiu. Rekomenduojama dirbantiems sėdimą darbą, jaučiantiems kaklo, pečių juostos ir nugaros skausmus.

 
30.00 EUR

KŪNO DALIES APLIKACIJA SU SAPROPELIU (KOJOS)

20 min. 
 

Šilto organinio sapropelio aplikacijos kojoms mažina smulkiųjų sąnarių skausmus ir uždegimus, gerina periferinės kraujotakos ir odos būklę. Rekomenduojama esant kraujotakos sutrikimams, jaučiant nuovargį ir maudimą kojose, po patirtų sumušimų ir traumų.

 

Inhaliacijos

10.00 EUR

INHALIACIJA MINERALINIU VANDENIU

15 min. 
 
 
12.00 EUR

INHALIACIJA MINERALINIU VANDENIU SU ŠALAVIJŲ HIDROLATU

15 min. 
 
 
12.00 EUR

INHALIACIJA MINERALINIU VANDENIU SU RAMUNĖLIŲ HIDROLATU

15 min. 
 
 
10.00 EUR

NOSIES PLOVIMAS MINERALINIU VANDENIU

15 min. 
 
 
10.00 EUR

VEIDO DRĖKINIMAS MINERALINIU VANDENIU

15 min. 
 
 
12.00 EUR

VEIDO DRĖKINIMAS MINERALINIU VANDENIU IR SU PASIRINKTU (RAMUNĖLIŲ, ROŽIŲ, LEVANDŲ) HIDROLATU

15 min. 
 
 

Rankų ir kojų priežiūra

30.00 EUR

KLASIKINIS MANIKIŪRAS

 

Klasikinis manikiūras 

 
35.00 EUR

VYRIŠKAS MANIKIŪRAS

 
 
10.00 EUR

NAGŲ LAKAVIMAS

 
 
20.00 EUR

LAKAVIMAS ILGALAIKIU LAKU

 
 
15.00 EUR

LAKAVIMAS ILGALAIKIU LAKU „ONE STEP“

 
 
38.00 EUR

SPA RANKOMS SU “LA RIC” KOSMETIKA

 
 
65.00 EUR

PEDIKIŪRAS

 
 
75.00 EUR

SPA PEDIKIŪRAS

 
 
70.00 EUR

VYRIŠKAS PEDIKIŪRAS

 
 
90.00 EUR

SPA PEDIKIŪRAS VYRAMS

 
 

Aparatinė kosmetologija

55.00 EUR

LIPOMASAŽAS KŪNUI „PG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU

50 min. 
 

„LPG Cellu M6 Integral“ aparatas, skirtas veidui ir kūnui - naujas prancūzų iššūkis aparatinėje kosmetologijoje.

 

Lipomasažo kūnui rezultatai:

 • odos stangrumas
 • kūno formų koregavimas
 • riebalų pertekliaus šalinimas
 • kraujo ir limfos apytakų gerinimas
 • celiulito šalinimas

 

 
580.00 EUR

LIPOMASAŽAS KŪNUI „LPG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU (12 KARTŲ)

50 min. 
 
 
35.00 EUR

ENDERMOLIFTAS VEIDUI „LPG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU

50 min. 
 

.

Endermolifto veidui rezultatai:

 

 • odos stangrumas;
 • veido raumenų stiprinimas;
 • raukšlių lyginimas;
 • odos atjaunėjimas, skaistumas.

 

Optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti 12 procedūrų ciklą.

 
375.00 EUR

ENDERMOLIFTAS VEIDUI“"LPG CELLU M6 INTEGRAL“ APARATU (12 KARTŲ)

50 min. 
 

 

Endermolifto veidui rezultatai:

 

 • odos stangrumas;
 • veido raumenų stiprinimas;
 • raukšlių lyginimas;
 • odos atjaunėjimas, skaistumas.

 

Optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti 12 procedūrų ciklą.

 
30.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA KŪNUI

30 min. 
 
 
285.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA KŪNUI (12 KARTŲ)

30 min. 
 
 
32.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA VEIDUI

30 min. 
 
 
310.00 EUR

BIOSTIMULIACIJOS PROCEDŪRA VEIDUI (12 KARTŲ)

30 min. 
 

Biostimuliacija "Ultratone Futura Pro" aparatu - naujos kartos treniruotė kūnui ir veidui.

 

Siūlomos programos:

 

 1. Lieknėjimas ir kūno formų tobulinimas (kūno svorio mažinimas; celiulito šalinimas; riebalų mažinimas ir raumens tvirtinimas; liftingas; pogimdyvinis lieknėjimas).
 2. Tonizavimas (treniruotė; gilus raumenų tonizavimas; odos stangrumas, tonuso atstatymas; krūtinės tonizavimas; pogimdyvinis tonizavimas; laikysena).
 3. Detoksikacija (limfodrenažas; toksinų šalinimas; odos atgaivinimas; masažas; antistresas).
 4. Sportas (jėga; greitis; fitnesas; kultūrizmas; tempimas).
 5. Terapija (reabilitacija; reabilitacija; akupresūra; refleksologija).

 

Optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti 12 procedūrų ciklą bei derinti su LPG.

 
27.00 EUR

LIMFODRENAŽINĖ - KOMPRESINĖ TERAPIJA KOJOMS IR PILVUI

30 min. 
 

Limfodrenažinė - kompresinė terapija atliekama profesionaliu prietaisu „STARVAC PSX“, sukeliančiu pul-suojančias spaudimo bangas, kurios teigiamai veikia kraujagyslių ir limfinę sistemas. Ši terapija gerina kraujotaką, padeda esant veninės ir limfinės sistemos sutrikimams, mažina tinimą ir venų išsiplėtimą, sunkumo kojose pojūtį, sąnarių ir raumenų skausmus, atpalaiduoja po fizinių krūvių, naikina celiulitą ir apelsino žievelės odos efektą. 

 
35.00 EUR

LIMFODRENAŽINĖ - KOMPRESINĖ TERAPIJA KOJOMS IR PILVUI SU STANGRINANČIO GELIO ĮMASAŽAVIMU

40 min. 
 
 
250.00 EUR

LIMFODRENAŽINĖ - KOMPRESINĖ TERAPIJA KOJOMS IR PILVUI (12 KARTŲ)

30 min. 
 
 
35.00 EUR

ULTRAGARSAS VEIDUI

30 min. 
 

Masažas ultragarsu ypač efektyvus norint suaktyvinti regeneracinius procesus odoje (liftingas). Po kiekvienos procedūros oda išlaiko geriau drėgmę, stangrėja, gražėja spalva, vientisumas. Rekomenduotina po plastinių operacijų - randų, kraujosruvų gydymui.

 
40.00 EUR

ULTRAGARSAS KŪNUI

30 min. 
 

Ultragarsinė gydymo procedūra tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori be chirurginių operacijų pakoreguoti ir suformuoti savo kūno linijas, sumažinti norimų kūno vietų apimtis, pagerinti odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius. Procedūra atliekama nugaros, pilvo, juosmens, klubų, sėdmenų, šlaunų bei žąstų srityse.

 

Depiliacijos

 

Ūselių / Smakro / Pažastų / Kojų iki kelių / Bikini / Rankų / Kojų

 

ŪSELIŲ 10 €

SMAKRO 10 €

PAŽASTŲ 15 €

KOJŲ (IKI KELIŲ) 25 €

BIKINI SRITIES   30 €

RANKŲ  20 €

 

Makiažai

30.00 EUR

DIENINIS

 
 
75.00 EUR

PROGINIS

 
 
2.00 EUR

BLAKSTIENŲ KLIJAVIMAS (PORA)

 
 

Specialistų konsultacijos

70.00 EUR

KINEZITERAPEUTO TYRIMAS

60 min. 
 

Tyrimo metu atliekama:

 

 manualinis raumenų testavimas

 sąnarių amplitudės ir judesių įvertinimas / gerinimas

 aikysenos įvertinimas / gerinimas

 ūmaus ir poūmio skausmo korekcija

 konsultacija dėl fizinio aktyvumo lygio parinkimo

 konsultacija esant atramos – judėjimo sistemos sutrikimams

 kūno kompozicijos tyrimas (raumenų, riebalų masė, kūno biologinis amžius ir kt.)

 konsultacija dėl tolesnio gydymo taikymo, procedūrų, mankštų ir užsiėmimų parinkimo.

 

 
120.00 EUR

KINEZITERAPINIS TYRIMAS SU SVEIKATINAMUOJU MASAŽU

2 val. 
 

Kineziterapinis tyrimas, kūno kompozicijos tyrimas, pagal sveikatos būklę atliekamas sveikatinamasis masažas bei rekomenduojamų procedūrų planas.

       

 
40.00 EUR

KŪNO KOMPOZICIJOS TYRIMAS IR KONSULTACIJA

30 min. 
 

Tyrimo metu atliekama:

 

kūną sudarančių komponentų santykio analizė (vanduo, baltymai, mineralai, riebalai)

pilvo srities analizė, vidinių kūno riebalų analizė

kūno tipo nustatymas

energijos (kalorijų) poreikio nustatymas

biologinio amžiaus nustatymas

kraujospūdžio matavimas

Po tyrimo konsultuojama dėl sveikatos būklės gerinimo plano sudarymo ir procedūrų parinkimo.

 
 

Interviu su kineziterapeutu

 

 

Interviu su Palanga SPA Life Balance Hotel kineziterapeutu Giedriumi Sabaliausku.

 

1.     Kokia yra judėjimo svarba?

Visi žinome, kad judėjimas yra gyvybiškai svarbus, o pats žmogaus kūnas yra tiesiog sukurtas judėti. Mokslas patvirtinta, kad judėjimas veikia kaip prevencijos priemonė nuo daugiau nei dviejų dešimčių ligų, gerina ne tik kaulų ir raumenų sistemų darbą, bet ir mažina stresą, gerina darbingumą. Net ir atrodytų paprastas pasivaikščiojimas gamtoje turi ypač gerą poveikį mūsų organizmui.

 

2. Kodėl svarbu sportuoti taisyklingai?

Sportuojant organizmas patiria padidintus nei įprastai kasdieninėje veikloje atliekamus krūvius. Netaisyklingai sportuojant galima patirti įvairiausių sužeidimų, traumų ir prarasti motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla. Norint, kad sportas daugiau padėtų, o ne kenktų – yra būtina pasitarti su specialistu.

 

 

3.         Kodėl yra reikalingos kineziterapeuto konsultacijos prieš pradedant sportuoti ir sportuojant?

Prieš pradedant sportuoti kineziterapeutas patars, koks krūvis šiuo metu Jums yra optimalus, taip pat ištirs besikreipiančiojo kaulų ir raumenų sistemą, nustatys perkrautas ir silpnas vietas. Kadangi per parą vieni raumenys dirba daugiau, nei kiti, yra itin svarbu žinoti, kokias savybes reikia lavinti, kuriuos raumenis stiprinti, o kuriuos priešingai – atpalaiduoti. Būtent kineziterapeutas ir padeda išsiaiškinti, koks fizinės veiklos pobūdis yra tinkamas ir naudingas.

 

 

4. Kas yra atliekama kineziterapinio ištyrimo metu?

 Žmogaus kūnas tai sudėtinga biomechaninė sistema, kurioje kaulai sujungti sąnariais ir juda raumenų, kurie gauna nervinius signalus, pagalba. Jeigu kažkurioje vietoje yra sutrikimas, jis visą sistemą veikia neigiamai. Būtent kineziterapeuto užduotis tuos sutrikimus nustatyti kineziterapiniu ištyrimu. Jo metu atliekami specialūs testai ir judesiai, vertinama tam tikrų raumenų jėga, sąnarių paslankumas, laikysena, pusiausvyra, ieškoma, kurios kūno struktūros yra perkraunamos ar neatitinka biomechaninių normų.

 

 

5.         Kokį palinkėjimą galite pasakyti visiems, norintiems jaustis gerai?

Pirmiausia, visiems, kurie nori jaustis gerai, noriu palinkėti pažinti savo kūno problemines vietas (kadangi visi jų turime) ir išmokti, kokiais būdais galite jas kontroliuoti. Taip pat linkiu rasti sau tinkamą aktyvų užsiėmimą, kuris būtų ne tik naudingas Jūsų sveikatai, bet ir keltų puikias emocijas.

 

Kineziterapeutas Giedrius Sabaliauskas atlieka:

 • Indvidualias konsultacija/ kineziterapinį ištyrimą
 • Pakartotinę konsultaciją
 • Indvidualią kineziterapinę procedūrą/treniruotę
 • Indvidualios kineziterapijos programos sudarymą

 

Darbo patirtis

2010 – 2016 Klaipėdos „Neptūno“ vyrų krepšinio komandos kineziterapeutas. (reprezentacinė Klaipėdos miesto komanda, dalyvavusi aukščiausio lygio turnyruose : Eurolyga, Europos taurė, VTB Vieningoji lyga, Lietuvos krepšinio lyga)

2012 Lietuvos vaikinų (iki 17 metų) krepšinio rinktinės kineziterapeutas (FIBA Pasaulio čempionatas)

Išsilavinimas

2010 įgytas reabilitacijos bakalauro laipsnis ir kineziterapeuto profesinė kvalifikacija Lietuvos kūno kultūros akademijoje.

2016 – reabilitacijos magistro laipsnis Lietuvos sporto universitete. 

 

Naujienos

240.00 EUR

Grožio formulės kompleksas su Kolagenu

1 val. 30 min.  
 

 

Grožio formulės kompleksas iš Japonijos, kurį sudaro Menard Embellir SPA ritualas su kolageno kauke ir geriamasis kolagenas. Vidinis ir išorinis Kolageno naudojimas – tai dviguba jėga, užtikrinanti ilgalaikį efektą, gerinanti odos būklę ir gražinanti jaunystę.

 

Procedūros metu atliekamas Embellir SPA ritualas, kurio metu nuvalomas, nušveičiamas, drėkinamas veidas, atliekamas Shiatsu veido masažas ir uždedama Menard Exstretch drėkinamoji ir tonizuojamoji kaukė su kolagenu. Procedūros užtvirtinimui yra naudojamas 3 savaičių geriamojo Dr. Ohhira kolageno kursas.

 

Menard Exstretch kaukė, pagaminta iš kolageno, hialurono rūgšties, jojobos ekstrakto, kofeino – tai greitas sprendimas, pamaitinantis odą. Dr. Ohhira geriamojo kolageno formulė yra sudaryta iš kolageno, elastino, hialurono rūgšties, koenzimo (CoQ10), vitamino C ir bičių pienelio. Tarpusavyje derėdami kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis lygina odą, formuoja odos ląstelę, laiko ją viduje, užpildo tarpelius tarp kolageno skaidulų ir išlaiko drėgmę odoje. Išorinis ir vidinis kolageno naudojimas – inovatyvi grožio formulė iš Japonijos.

 

 

Pirkinių krepšelis

 
 
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0 EUR
Spa centras
 

Kontaktai

Birutės alėja 60, 00135, Palanga
Palanga SPA Luxury tel. +370 460 41414
Palanga SPA Design tel. +370 460 41411
MEDICAL SPA & WELLNESS centras tel. +370 460 41416
El. paštas: info@palangahotel.ltspa@palangahotel.lt

Facebook:  

Naujienų prenumerata

 

2012. K.Geco prekybos įmonė. Įmonės kodas: 152621575. PVM kodas: LT526215716. AB "Citadele" bankas Klaipėdos filialas, a/s LT277290000002468381 SWIFT: INDULT2XXXX